Uyarı

Bilgisayarbilimleri.com sitesi lise bilgisayar bilimi dersi ile beraber, ortaokullarda okutulan bilişim teknolojileri ve yazılım dersi ile ilgili içerikleri barındıran bir blog sitesidir.

Site içerisinde testler, yazılı soruları, çalışma kağıtları, yıllık planlar ve ders sunumlarını bulabilirsiniz.

Ayrıca yine site içerisinde çeşitli kodlama ve robotik çalışmaları da bulabilirsiniz. Aklınıza takılan durumları iletişim kısmında sorabilirsiniz.


Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz "Uyar Ve Kaldır" Prensibini Benimsemiştir. Telif Hakkına Konu Olan Eserlerin Yasal Olmayan Bir Biçimde Paylaşıldığını Ve Yasal Haklarının Çiğnendiğini Düşünen Hak Sahipleri İLETİŞİM kısmından ya da ilgili içeriğin altına yorum bırakarak bize ulaşabilirler.

Bizle İletişime Geçilmesi Halinde ilgili içerikte herhangi bir telif hakkı varsa ilgili içerik 3 gün içerisinde siteden kaldırılır. Sitede yapılan yorumlardan yorumu yapan kişiler sorumludur. Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara uygun olmalıdır.

Bu nedenle yayınlanan yorumlardan hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalarda ilk olarak virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.

Hiç yorum yok: